вторник, 30 декабря 2014 г.

З Новим роком та Різдвом!

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Прийміть наші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Напередодні цих світлих і радісних свят ми завжди з щирою надією чекаємо добрих змін і віримо в щасливе майбутнє.
Бажаємо вам яскравих досягнень, удачі у всіх починаннях, підкорення нових професійних вершин, розуміння, благополуччя, невичерпного оптимізму, здоров’я і щастя!
Нехай Новий рік наповнить ваші будинки світлом, любов’ю і злагодою!



пятница, 19 декабря 2014 г.

Бібліотека вдячна

Наукова бібліотека висловлює щиру вдячність і подяку кандидату фарм. наук, доценту кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки ЗДМУ Корнієвському Юрію Івановичу за подаровану бібліотеці монографію.

615.322(075.8)
В 15
Валеріана лікарська : монографія  / Ю. І. Корнієвський, В. Г. Корнієвська, С. В. Панченко, Н. Ю. Богуславська. – Запоріжжя, 2014. – 501 с. - ISBN 978-966-417-130-1

Монографія «Валеріана лікарська» являє собою узагальнений багаторічний матеріал вивчення валеріани лікарської колективом співробітників ЗДМУ; рекомендований для викладачів, бакалаврів, провізорів, фармацевтів, лікарів, фітотерапевтів, студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III - IV рівня акредитації.
ЗМІСТ

вторник, 9 сентября 2014 г.

вторник, 18 февраля 2014 г.

До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка  

          Шевченко Тарас Григорович

                  (1814 — 1861) 


 "Він поет усього людства, - так сказала про Тараса Григоровича Шевченка відома англійська політична діячка Полін Бентлі. - Тарас Шевченко виходить за межі однієї країни. Його заклик до братерства й любові, до правди й справедливості, а над усе - до волі, має всесвітнє значення".


Неможливо сьогоднi уявити украïнську лiтературу i навiть культуру в цiлому без творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка.
Т. Г. Шевченко — центральна постать українського літературного процесу XIX ст. Його творчість мала вирішальне значення в становленні й розвитку нової української літератури, утвердивши в ній загальнолюдські демократичні цінності та піднісши її до рівня передових літератур світу. У своїй поезії Шевченко звернувся до тем, проблем та ідей (соціальних, політичних, філософських, історичних, художніх), які до нього ще не порушувалися в українській літературі або порушувалися надто несміливо й соціальне обмежено.
Збагачуючи українську літературу новими життєвими темами й ідеями, Шевченко став новатором і в пошуках нових художніх форм та засобів. Автор "Кобзаря" виробляв і утверджував нове художнє мислення. Його роль в історії української літератури більша, ніж роль Пушкіна в російській, Міцкевича — в польській літературі. Його значення в розвитку передової вітчизняної суспільної думки, соціальної і національної свідомості народу не менше, ніж в історії поезії.
Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине... 
От, де люде, наша слава, 
Слава України! 
Без золота, без каменю,
Без хитрої мови,
А голосна та правдива,
Як Господа слово.